Streamway

Streamway to projekt jednośladowego pojazdu elektrycznego. Główną ideą tego konceptu jest odzyskanie maksymalnie jak największej ilości energii zużytej w trakcie poruszania się pojazdu. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej budowie zawieszenia i kół. Metalowy profil dzielący bieżnik na dwie części pełni funkcję prowadnicy wyposażonej w magnesowe elementy zmniejszające tarcie w zawieszeniu. Dodatkowy mechanizm usytuowany w wewnętrznej oraz zewnętrznej konstrukcji koła generuje energię wytwarzaną w trakcie jazdy. Moc wygenerowana w wyniku tarcia jest magazynowana w akumulatorach.  

Streamway to połączenie zdecydowanych, ostrych krawędzi wyznaczających kształt dolnej partii  z obłą i miękką formą górnej części pojazdu. Podczas postoju linia karoserii motoru jest gładka, pozbawiona detali. W momencie uruchomienia silnika wysuwają się manetki oraz stópki poruszające się na prowadnicach usytuowanych równolegle do osi pojazdu. Takie rozwiązanie jest również dodatkowym zabezpieczeniem pojazdu przed kradzieżą.

Tradycyjny prędkościomierz i licznik pomiaru paliwa został zastąpiony wskaźnikiem zasobu energii i prędkości. Wartości przedstawione  zostały w formie skali, a inspiracją dla takiego rozwiązania stał się termometrem rtęciowym.

Produkt zalicza się do grupy motocykli turystycznych. Wygodna pozycja w trakcie jazdy pozwala użytkownikowi na pokonywanie długich dystansów.